Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Ogłoszenia

2017-04-08
Tuszyn, łódzkie
Ploter tnący do liternictwa najlepszy Summa Cut D60 gwarancja

Używany ploter Summa D60 bez opcji OPOS.

Idealny dla kamieniarzy i literników do cięcia w foliach do piaskowania, a także do wycinania naklejek ściennych z folii zwykłej lub welurowej- system pozycjonowania OPOS jest w tych zastosowaniach zbędny, a ploter jest trwalszy i bezawaryjny.

Ploter w bardzo dobrym stanie technicznym. Wycina precyzyjnie w każdym materiale. Konserwacja mało skomplikowana, ogranicza się do zdjęcia obudowy, odkurzenia, wyczyszczenia rolek i smarowania raz na 2 lata). Posłuży jeszcze długie lata.

W komplecie sterowniki, instrukcja po polsku. Możliwy dowóz i instalacja po uprzednim uzgodnieniu kosztów.

Wysyłka kurierem po przedpłacie na mój koszt. Mile widziany odbiór osobisty w Tuszynie koło Łodzi.

Ploter wyposażony w złącze szeregowe (com) i USB.

W komplecie:
-ploter
-okablowanie zasilające i sterujące
-oprawka noża i 2 nowe noże
-pisak
-instrukcja w języku polskim

Faktura VAT.

Gwarancja 12 miesięcy!
cena 3000 netto

Kontakt

tel.: 505598332
wyślij e-mail
2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl