Ogłoszenia

2016-10-24
Lublin, lubelskie
Kamieniarz do Belgii

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży kamieniarskiej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Kamieniarz

Zakres obowiązków:

-Praca na hali, obróbka i przygotowaniu elementów z kamienia;

-Produkcja blatów, schodów, parapetów, posadzek granitowych, marmurowych i innych;

-Obróbka kamieni naturalnego;

-Obsługa urządzeń kamieniarskich.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku kamieniarza;

- Doświadczenie w pracach związanych z obróbką, cięciem elementów z kamienia (blaty, podłogi itp.);

-Umiejętność obsługi narzędzi kamieniarskich;

-Zdolności manualne;

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego (przynajmniej jedna osoba w ekipie)

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);

-Stawkę godzinową (12,41 euro brutto/h);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

-Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Kontakt

tel.: 815322432
wyślij e-mail
2017-05-30
USD
S: 3,7083
K: 3,7833
CHF
S: 3,7989
K: 3,8757
EUR
S: 4,1430
K: 4,2266

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.