Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Nagrobki

nagrobki

nagrobki Nagrobki istnieją od zarania dziejów, są to miejsca pochówku ciała lub prochów osób. Występują pod równymi postaciami dawniej popularne kopce, w obecnych czasach najbardziej popularne grobowce kamienne najczęściej z granitu. W różnych religiach mają one również swoje konkretne nazwy i osobliwy wygląd.

Na każdym cmentarzu możemy zauważyć niestabilne groby. Nowatorskie rozwiązanie opatentowane przez SpittelMesiter urządzenie nazywa się TA-Anker. Polega to na zamontowaniu kotwic w ziemi, połączonych ze stalową belką. Traci swoje właściwości pod naciskiem bocznym 0,5 tony. Może być stosowane w dowolnym rodzaju gruntu.
kamieniarstwo

blaty kuchenne

nagrobki


rynekkamienia.pl
2018-09-25
USD
S: 3,6109
K: 3,6839
CHF
S: 3,7643
K: 3,8403
EUR
S: 4,2606
K: 4,3466

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl