Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wnętrza

Aluzja do surowego materiału

Aluzja do surowego materiału

Wsłuchanie się w propozycje klienta bywa inspirujące.

czytaj dalej »

Rozmiar to nie wszystko

Rozmiar to nie wszystko

Nareszcie pojawił się pomysł, jak odróżnić kamienne płytki od ceramiki. Nie tylko poprzez materiał.

czytaj dalej »

Kamienna tapeta

Kamienna tapeta

Kamień, który daje się naturalnie giąć i formować? Choć brzmi niewiarygodnie jest dostępny na rynku w postaci cienkościennych okładzin z naturalnego piaskowca o grubości zaledwie do jednego do trzech milimetrów.

czytaj dalej »

Kamień zaaranżowany

Kamień zaaranżowany

Na wnętrzarskich targach "Abitare il tempo" „Zamieszkiwać czasoprzestrzeń”, które odbędą się 17-21 września w Weronie zrealizowany zostanie nowy pomysł aranżacji kamienia.

czytaj dalej »

LuxTouch: marmur w otoczeniu diamentów

LuxTouch: marmur w otoczeniu diamentów

Pietra Firma we współpracy z artystą Johnem Harwoodem zaprojektowała niezwykłą kolekcję marmurowych płytek. Cena za metr kwadratowy dochodzi do miliona dolarów.

czytaj dalej »

Płytki z najwyższej półki

Płytki z najwyższej półki

Amerykański producent luksusowych płytek Walker Zanger zaprezentował trzy nowe kolekcje. W najdroższej połączono kamień ze złotem i srebrem.

czytaj dalej »

Lekkość marmuru- Sztuka na usługach kamieniarstwa

Lekkość marmuru- Sztuka na usługach kamieniarstwa

Dziewięciu projektantów i dziewięciu producentów kamienia połączyło swe siły, by stanąć przed nowym wyzwaniem: przełamać stereotypy o marmurze jako materiale ciężkim i pełnym powagi.Dziewięciu projektantów i dziewięciu producentów kamienia połączyło swe siły, by stanąć przed nowym wyzwaniem:

czytaj dalej »

Architekt projektuje – kamieniarz wykonuje
Kamień naturalny we wnętrzach

Architekt projektuje – kamieniarz wykonuje Kamień naturalny we wnętrzach

Wśród architektów zawsze byli, są i będą tacy, z którymi bez końca można rozmawiać o kamieniu. To właśnie oni nie poprzestali na pobieżnie podanej wiedzy geologicznej podczas studiów na politechnikach czy akademiach sztuk pięknych.

czytaj dalej »

10 argumentów za kamieniem naturalnym

10 argumentów za kamieniem naturalnym

Wszyscy słyszeliśmy już to wiele razy: stosować kamień czy nie? Dlaczego powinienem budować z wykorzystaniem kamienia naturalnego?- pytają deweloperzy i architekci.

czytaj dalej »

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl