Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Strzegom Horse Trials z kamieniarstwem w tle

Strzegom Horse Trials z kamieniarstwem w tle

Strzegomscy branżyści wzięli udział w programie sponsorskim Pucharu Świata we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.

Horse Trials Strzegom to największa impreza jeździecka w tej części Europy. Od 23 do 26 czerwca po raz dziewiąty rozegrano konkursy zaliczane do cyklu Pucharu Świata - FEI World Cup™ Eventing.

Wśród sponsorów tego wydarzenia znalazło się sześć firm z branży kamienia: Kopalnia Granitu Wekom II, Skamet – Kamieniarstwo Jarosław Cybuch, firma Martkam, Euro-Arss, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel oraz firma Granimex.Puchar Świata w WKKW jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI. To cykl składający się z ośmiu imprez rozgrywanych na całym świecie w okresie od kwietnia do sierpnia każdego roku. Zwycięzcą całego cyklu zostaje zawodnik, który zbierze największą ilość punktów.W tegorocznym konkursie podwójne zwycięstwo odniósł Mistrz Świata Michael Jung. Jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu Junga w Strzegomiu. Najlepszy wynik reprezentanta Polski należy do Katarzyny Kokowskiej na Czarnolasie. Polka zajęła jedenaste miejsce.

Foto: m.chmieliński
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl