Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Strzegom Horse Trials z kamieniarstwem w tle

Strzegom Horse Trials z kamieniarstwem w tle

Strzegomscy branżyści wzięli udział w programie sponsorskim Pucharu Świata we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.

Horse Trials Strzegom to największa impreza jeździecka w tej części Europy. Od 23 do 26 czerwca po raz dziewiąty rozegrano konkursy zaliczane do cyklu Pucharu Świata - FEI World Cup™ Eventing.

Wśród sponsorów tego wydarzenia znalazło się sześć firm z branży kamienia: Kopalnia Granitu Wekom II, Skamet – Kamieniarstwo Jarosław Cybuch, firma Martkam, Euro-Arss, Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel oraz firma Granimex.Puchar Świata w WKKW jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI. To cykl składający się z ośmiu imprez rozgrywanych na całym świecie w okresie od kwietnia do sierpnia każdego roku. Zwycięzcą całego cyklu zostaje zawodnik, który zbierze największą ilość punktów.W tegorocznym konkursie podwójne zwycięstwo odniósł Mistrz Świata Michael Jung. Jest to już trzecie zwycięstwo z rzędu Junga w Strzegomiu. Najlepszy wynik reprezentanta Polski należy do Katarzyny Kokowskiej na Czarnolasie. Polka zajęła jedenaste miejsce.

Foto: m.chmieliński
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-09-22
USD
S: 3,7867
K: 3,8631
CHF
S: 4,1344
K: 4,2180
EUR
S: 4,4493
K: 4,5391