Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Sztuka odnajdowania emocji w kamieniu

Sztuka odnajdowania emocji w kamieniu

Kolekcja Geisha, Verano, Spizzo i Avata.

Jak zamienić szary monolit w niezwykły przykład kamieniarskiego designu? Doskonale wie o tym włoska firma Antolini Luigi. Marka, która w światowym kamieniarstwie znana jest z koncepcyjnego podejścia do kamienia. We współpracy z projektantem Domenico De Palo stworzyła kolekcję Natura, której częścią są linie wzornicze: Geisha, Verano, Spizzo i Avata.


Verano - Labrador Antique w wykończeniu Lether
Spizzo - Verde Tunas w wykończeniu Lether

Natura Collection to efekt wiedzy, kreatywności i zdolności do niemal nieograniczonego teksturowania powierzchni kamienia. Zainspirowany energią i urokiem tego materiału, Domenico De Pal, zaprojektował cztery unikalne wzory. Modułowe płaskorzeźby pełne są pustych i pełnych przestrzeni, z doskonałą grą świateł i półcieni.


Geisha- Labrador Black w wykończeniu Honed


Avata - Labrador Antique w wykończeniu Lether

Moduły były jednym z głównych elementów instalacji "Il Fuoco, la Pietra, il Cemento, si incontrano” zaprezentowanej podczas ostatnich targów Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.

Foto: Antolini Luigi
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-09
USD
S: 3,6779
K: 3,7523
CHF
S: 4,0398
K: 4,1214
EUR
S: 4,3608
K: 4,4488