Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamień w roli głównej

Kamień w roli głównej

Naturalna, niebanalna i o ponadczasowym uroku. Dekoracja ściany kamieniem naturalnym.

Przestronne, bez nadmiaru mebli i zbędnych sprzętów, takie są nowoczesne wnętrza. Ściany stanowią nie tylko tło, ale często decydują o charakterze całego wystroju. Zwracają uwagę kolorem, oryginalnymi wzorami i fakturami, nierzadko stając się podstawowym elementem dekoracyjnym.

Piękną i ponadczasową dekoracją wnętrz są pionowe okładziny w kamienia naturalnego. Bogactwo kolorów i faktur dostępnych na rynku kamieni sprawia, że dopasowania ich do stylistyki wnętrza nie stanowi żadnego problemu.

W miejscach szczególnie eksponowanych, jak na przykład w salonach idealnie prezentują się duże płyty kamienne, na których widać unikalny rysunek kamienia. Polerowane na efekt lustrzany pozwalają tworzyć niezwykłe dekoracyjne kompozycje.

Na prezentowanych zdjęciach we wnętrzach zastosowano pochodzący z Brazylii, kolorowy kwarcyt Fusion. Można go stosować we wnętrzach na blaty kuchenne, kominki, ścienne elementy dekoracyjne oraz posadzki. Jego dystrybutorem w Polsce jest hurtownia Interstone.

Foto: Interstone
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107