Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Ogień, kamień i cement

Ogień, kamień i cement

Antolini Luigi, Antonio Lupi, Incontroardito oraz HD home design przedstawiają projekt "Il fuoco, la pietra, il cemento si incontrano".

Projekt „Ogień, kamień i cement spotykają się nawzajem” jest instalacją stworzoną przez Domenico De Palo, prezentowaną podczas Fuori Salone, mediolańskich targów wnętrzarskich.Projektant połączył kominki od Antonio Lupiego z kamiennymi okładzinami od Antoliniego, marmurami, stołami i oświetleniem od Incontroardito, a całość „domknął” kolorowymi płaszczyznami żywicznego cementu.Instalacja prezentowana jest na terenie fabryki Fabbrica del Vapore (Via Procaccini 4 – Mediolan), poza tradycyjnym ulokowaniem ekspozycji na Fuori Salone. Wystawa otwarta jest od 13 do 17 kwietnia w godzinach do 10 do 22.
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-07-23
USD
S: 3,6516
K: 3,7254
CHF
S: 3,6721
K: 3,7463
EUR
S: 4,2786
K: 4,3650

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl