Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Wzory na kamieniu

Wzory na kamieniu

Kamień na ścianie sam w sobie jest elementem dekoracyjnym, wzbogacony we wzór i właściwie skomponowany sprawi, że wnętrze zyska niepowtarzalny charakter.

Wzory na ścianach są często ryzykownym rozwiązaniem. Nieumiejętnie dobrane mogą przytłoczyć wnętrze lub wprowadzić niepotrzebny chaos. Jeśli jednak zastosowane zostaną z umiarem w starannie dobranym towarzystwie, będą budzić zachwyt.


foto: Bradley Girard, Three Five Design, Mandala


foto: Bradley Girard, Three Five Design, Mandala


Foto: Ion Pop Photography, Ambiente European Tile Design

Amerykańska firma Mandala połączyła dwie kolekcje kamiennych płytek w aranżacjach wnętrz. Labyrinth to linia płytek o kwiatowych i graficznych wzorach wytrawionych w wapieniu Jerusalem Gold oraz trawertynie Classico. Płytki zostały tak zaprojektowane, aby można było je łatwo ze sobą łączyć, tworząc niepowtarzalne kompozycje zarówno na ścianach, jak i podłogach.
foto: Bradley Girard, Three Five Design, Mandala


Foto: Ion Pop Photography, Ambiente European Tile Design

Doskonałym uzupełnieniem wzorzystych, ozdobnych płytek Labyrinth jest linia Etrusco. Kamień wykorzystany do stworzenia tej kolekcji pochodzi z małego kamieniołomu w Hiszpanii. Płytki dostępne są w trzech neutralnych kolorach, w dwóch rozmiarach: 10 x 20 i 20 x 20 cm. Powierzchni płytek nadano fakturę szczotkowaną, są matowe co podkreśla ich minimalistyczny charakter.

Foto: Mandala

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-06
USD
S: 3,9357
K: 4,0153
CHF
S: 4,1601
K: 4,2441
EUR
S: 4,4228
K: 4,5122