Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamień i szkło. Zgrany duet

Kamień i szkło. Zgrany duet

Mozaiki Avani od Mandala.

Blask szkła i siła kamienia zostały połączone w kolekcji mozaik Avani, zaprojektowanej przez firmę Mandala, siostrzaną markę Oceanside.
foto: Avani Herringbone, Nick Nacca Photography

Precyzyjnie wycięte elementy z marmuru i wapienia łączą się w intrygujące wzory z barwnymi kawałkami szkła. Naturalne, ziemiste odcienie kamienia i bogactwo kolorów szła sprawiają, że kolekcja jest niezwykle dynamiczna. Efekt potęguje wielowymiarowość powierzchni. Elementy mozaiki nachodzą na siebie tworząc niebanalne desenie.


foto: Łazienka w prywatnej rezydencji. Kolekcja Avani Mini Sticks oraz mozaika Euphoria Blend, Chipper Hatter Photography

- Avani wprowadza ruch i głębokość w projektach aranżacyjnych. Bogata paleta kolorów i możliwość zastosowania różnych zestawień, daje nieograniczony potencjał stworzenia własnego arcydzieła - mówi Feras Irikat, new product development.


foto: Avani, Chipper Hatter Photography

Oprócz tradycyjnej mozaiki złożonej z równobocznych kostek, kolekcja dostępna jest w trzech dodatkowy wzorach: w jodełkę, Mini Sticks i Random Matrix. Każdy wzór występuje w 10 różnych zestawieniach kolorystycznych.

/ach/

Foto: Mandala

Zobacz także: Dotyk Midasa
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-12
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107