Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamienny kwiat

Kamienny kwiat

Umywalki od Decormarmi.

Zaprojektowana przez Enzo Bertiego dla Kreoo - Decormarmi kolekcja Nabhi to niezwykle elastyczny system mebli łazienkowych daleko odbiegających od przyjętych standardów.Nabhi to zestawy kamiennych blatów z misami umywalkowymi, niektóre wzbogacone drewnianymi elementami. Rodzaje kamieni, w który dostępna jest kolekcja jest dość szeroka. Wśród nich: White Estremoz Venato, Green Ming, Red Alicante, Emperador, Travertino Yellow, Black Marquina, oraz White Onyx.Szczególną uwagę zwracają , wycięte w marmurze umywalkowe misy, którym nadano kształt rozkwitającego kwiatu. Ich brzegi zakrzywiają się i wyginają jak płatki bądź fale. Idealnie wygląda w towarzystwie kranu o kształcie gęsiej szyi.

Propozycja Decormarmi to luksusowe rozwiązanie dla użytkowników, którzy oprócz utylitarnych funkcji docenią ją jako dekoracyjną rzeźbę.

Foto: Kreoo

Zobacz także: Kamienne umywalki z pomysłem
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-23
USD
S: 3,6932
K: 3,7678
CHF
S: 4,1691
K: 4,2533
EUR
S: 4,4872
K: 4,5778