Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Piękno tkwi w prostocie

Piękno tkwi w prostocie

Tatami Collection od Walker Zanger.

Japońska architektura stanowi dialog pomiędzy teksturą i światłem. To co z początku wydaje się zwyczajne i oczywiste, często ujawnia rzadkie fascynujące detale, jakie można znaleźć w ekranach z papieru ryżowego Shoji, ogrodzeniach z bambusa czy w wyplatanych z traw wykładzinach podłogowych. Czerpiąc inspirację z filozofii wschodu Walker Zanger stworzył Tatami Collection, linię wapiennych płytek i dekorów.Kolekcja została wykonana ręcznie, gdyż tylko w tradycyjny sposób można było oddać ciepły, organiczny wygląd kamiennych prążków. Płytki dostępne jest w trzech harmonijnych kolorach -Bone, Pearl i Wheat.

- Dzięki swojej fakturze i wydłużonym kształtom, płytki Tatami mogą stanowić samodzielny element dekoracyjny lub być podstawą do kreatywnego mieszania kolorów i faktur - mówi Tristan McManaman, dyrektor ds. marketingu w firmie Walker Zanger.

Foto: Walker Zanger
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107