Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Targi Denkmal rozpoczęte

Targi Denkmal rozpoczęte

Dziś ruszyły Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Budynków oraz Renowacji Starych Budowli Denkmal w Lipsku. Wśród wystawców są firmy z branży kamieniarskiej.

Targi Denkmal należą do grona najważniejszych europejskich imprez wystawienniczych branży ochrony zabytków. Organizowane są w cyklu dwuletnim i skupiają się na prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych w restauracji i konserwacji zabytków oraz rewitalizacji i adaptacji zabytkowych obiektów, ogrodów oraz miast.

Podczas tegorocznej edycji Polska występuje w charakterze Kraju Partnerskiego. Polscy wystawcy prezentują się w ramach, mającego prawie 400 mkw., Wystąpienia Narodowego. Pod wspólnym szyldem zgromadzono 23 wystawców. Wśród nich prezentują się dwie firmy z sektora kamieniarskiego: firma Granex ze Strzegomia oraz KAWO Zakład Przerobu Kamienia z Nowej Wsi Grodziskiej.

Spotkanie w Lipsku to nie tylko możliwość przeprowadzenia rozmów indywidualnych z wystawcami, ale również specjalnie przygotowana powierzchnia przeznaczona pod wystawy specjalne, warsztaty konserwatorskie oraz salę seminaryjną - Forum Polska, w której przez cały czas trwania targów odbywać się będą projekcje filmów i prezentacje ukazujące dokonania polskich konserwatorów oraz promujące polskie dziedzictwo narodowe. Polskie Wystąpienie uzupełnią również konferencje naukowe.

Polska ekspozycja zlokalizowana jest na stoisku F 02, w Hali 2. Targi potrwają do 20 listopada.

Foto: poprzednia edycja targów Denkmal/ mat. prasowe
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-02-22
USD
S: 3,9145
K: 3,9935
CHF
S: 3,9859
K: 4,0665
EUR
S: 4,2342
K: 4,3198