Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Koniec z płaskimi ścianami

Koniec z płaskimi ścianami

Zaaranżuj wnętrza kamieniem w wymiarze 3D.

Designerzy z włoskiej firmy Lithea, spółki należącej do MGM Furnari, przenoszą tradycyjny materiał jakim jest kamień w nowy wymiar. Dzięki współczesnej technologii powstała kolekcja kamiennych płytek w wymiarze 3D. Abstrakcyjne wzory podkreślone światłem tworzą interesujące efekty wizualne.

Kolekcję stworzoną przez Fabio Fazio tworzą trzy linie: Petali, Dune i Curve.

Petali to delikatny kwiatowy wzór z wyraźnie pokreślonymi płatkami.Dune czerpie inspiracje z japońskiej sztuki orgiami. Wzór przypomina pognieciona kartkę papieru.Linia Curve to zakrzywione formy wyłaniające się z gładkiej powierzchni kamienia.Płyty idealnie nadają się do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz, w powtarzalnych formacjach. Można pokrywać nimi zarówno duże, jak i małe powierzchnie. Płyty dostępne są w rozmiarze 60x 60x2cm. Można je zamówić w kamieniu: White Phoenix, Grey Tunisi, Carrara Marble, Black Marble i Ducal Red.

Foto: Lithea

Zobacz więcej: Kamień jak kartka papieru

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-12
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107