Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Słowacy wykupują polskie nagrobki

Po wejściu do strefy euro Słowacy przyjeżdżają do Polski nie tylko na narty, ale także po wyroby z granitu i marmuru – zauważa Rzeczpospolita.
Największym powodzeniem cieszą się nagrobki, które kupowane są „na zapas”, z napisami i pozostawionym wolnym miejscem na datę śmierci.
Przygranicznym firmom skoczyła także sprzedaż kamiennych obudów kominkowych. Słowacy doświadczeni ostatnim kryzysem gazowym postanowili poszukać alternatywnych źródeł ogrzewania.
Zainteresowanie ogrzewaniem kominkowym wśród naszych południowych sąsiadów było tak duże, że działający na krośnieńskim rynku producent kominków, firma Styl-Art-Kom zdecydował się na otwarcie pięciu filii we wschodniej Słowacji.

więcej: Rzeczpospolita www.rp.pl


REKLAMA
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-25
USD
S: 3,6109
K: 3,6839
CHF
S: 3,7643
K: 3,8403
EUR
S: 4,2606
K: 4,3466

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl