Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Słowacy wykupują polskie nagrobki

Po wejściu do strefy euro Słowacy przyjeżdżają do Polski nie tylko na narty, ale także po wyroby z granitu i marmuru – zauważa Rzeczpospolita.
Największym powodzeniem cieszą się nagrobki, które kupowane są „na zapas”, z napisami i pozostawionym wolnym miejscem na datę śmierci.
Przygranicznym firmom skoczyła także sprzedaż kamiennych obudów kominkowych. Słowacy doświadczeni ostatnim kryzysem gazowym postanowili poszukać alternatywnych źródeł ogrzewania.
Zainteresowanie ogrzewaniem kominkowym wśród naszych południowych sąsiadów było tak duże, że działający na krośnieńskim rynku producent kominków, firma Styl-Art-Kom zdecydował się na otwarcie pięciu filii we wschodniej Słowacji.

więcej: Rzeczpospolita www.rp.pl


REKLAMA
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-04-24
USD
S: 3,9231
K: 4,0023
CHF
S: 3,9398
K: 4,0194
EUR
S: 4,2228
K: 4,3082

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)