Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Nowe produkty w ofercie Monolit

Nowe produkty w ofercie Monolit

Hurtownia wprowadza nowe wzory i nowe kolory nagrobków podwójnych.
Trzy nowe modele podwójnych, dwupłytowych nagrobków w pięciu kolorach - Star Ruby, Impala, Peacock Green, Bohus i Juparana - wprowadziła do swojej oferty hurtownia nagrobków Monolit z Rzegnowa koło Gniezna. Dzięki temu gama tych produktów poszerzyła się do ośmiu modeli w dwunastu kolorach kamienia. W niedługim czasie zostanie ponownie rozszerzona i będzie liczyć 12 modeli w 15 kolorach kamienia.

Nowością w ofercie Monolit jest tez nowy model tablicy napisowej T71. Na placu pojawiły się również czarne i rzeźbione napisówki, których zapasy trzeba było uzupełnić.

Obecnie oferta Monolitu liczy 12 modeli nagrobków pojedynczych w 23 kolorach kamienia i osiem modeli nagrobków podwójnych w 12 kolorach kamienia. Firma oferuje również slaby do produkcji nagrobków o grubościach 5 i 6 cm w 12 kolorach kamienia i slaby o grubości 3 cm na potrzeby budownictwa w 10 kolorach kamienia.

/zap/Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl