Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Mariaż kamienia i srebra

Mariaż kamienia i srebra

Znana z niebanalnych pomysłów designerskich, firma Ann Sachs wprowadza kolekcję Serpentine.

Linia płytek Serpentine to sześć rodzajów mozaik, w których połączono szlachetne materiały: niemieckie srebro i serpentyn, mlecznobiały kamień. Premierowy pokaz kolekcji miał miejsce podczas tegorocznych targów Kitchen and Bath Industry Show w Chicago.

Przyciągające wzrok, niecodzienne połączenie połyskującego metalu i satynowego kamienia sprawdzi się jako element dekoracyjny zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Knuckle
foto: Ann Sachs

Leaf
foto: Ann Sachs

Curves
foto: Ann Sachs

Chain
foto: Ann Sachs

Bricks
foto: Ann Sachs


Zastosowane w kolekcji niemieckie srebro to w rzeczywistości stop miedzi, cynku i niklu. Cenione jest za trwałość, twardość i odporność na korozję. Ze względu na te cechy używany był do produkcji pierwszych automobilów, w tym oryginalnego Rolls Royce Silver Ghost.

Serpentyn to kamień chętnie wykorzystywany przez rzeźbiarzy, którzy cenią go za twardość i dużą różnorodność barw. W mlecznej kolorystyce jest jednak spotykany rzadko.

Płytki oferowane są w formatach 12 x12 oraz 6x12 cm, w sześciu kompozycjach: Knuckle, Harlequin, Curves, Chain, Bricks oraz Leaf.

/ach/

Zobacz więcej: Ekologiczne płytki mozaikowe
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107