Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Łazienka zaaranżowana kamieniem

Łazienka zaaranżowana kamieniem

Nie tylko podłogi i ściany. Teraz całe wnętrze łazienki można skomponować z kamiennych elementów.

Kompletną linię wyposażenia łazienek wprowadziła latem na rynek firma Stone Forest. Kolekcja Siena to zestaw złożony siedmiu elementów wykonanych z marmuru Siena Silver-Grey.

kamieniarstwo

Proste, geometryczne kształty kamiennych form łączą w sobie minimalistyczny design z włoskim poczuciem estetyki. Są one wykonywane ręcznie z surowych marmurowych bloków.

blaty kuchenne

Użyty do stworzenia kolekcji marmur Siena Silver-Grey, to dość rzadki materiał w lekko przydymionej tonacji z naturalnymi kontrastowymi pasmami, które wydobywane są na światło dzienne dzięki umiejętnościom mistrzów kamieniarskich. Przypominające pajęczą sieć inkluzje idealnie kontrastują z poziomym użyleniem.

nagrobki

Podstawową wersję kolekcji tworzą: duża wanna Tazza w kształcie "filiżanki", głęboka umywalka o beczułkowatej formie, konsola pod umywalkę, prysznic, ławka i szezlong.

kamieniarstwo

Szezlong nadaje się również do stosowania na zewnątrz, w ogrodzie, tarasie bądź przy basenie. Ergonomiczny kształt i zdolność kamienia do kumulowania ciepła sprawia, że jest idealnym miejscem do relaksu.

Foto: Stone Forest

Zobacz także: Trawertyny w aranżacji wnętrz
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107