Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Meble z kamienia

Meble z kamienia

Postarzone drewno, stal i kamienne fronty. Trzy najnowsze kolekcje mebli od Presotto.

Zaprojektowany przez Pierangelo Sciuto system Modul-Art Oase to połączenie kamienia łupkowego, metalu i „wiekowego” drewna. Tworzy go kilka z elementów o różnej głębokości.

kamieniarstwo

Kolekcję zaprezentowano podczas ostatnich targów designu w Mediolanie “Salone del Mobile” w opcji postarzanego dębu. Ten gatunek drewna doskonale łączy się z lakierem, tworząc kontrast kolorystyczny. Wytworny efekt wzmocniono kamiennymi panelami. W najbardziej wyszukanej wersji zastosowano cienką warstwę czarnego łupka. Kamienne fronty dostępne są także w opcji: Silver Shine i Cooper.

blaty kuchene

W elementach Modul_Art nie mogło zabraknąć metalu. Stal Cor-Ten skontrastowano z naturalnymi materiałami, w efekcie uzyskując estetyczną w odbiorze całość.

Modularne systemy meblowe z drzwiami wahadłowymi dają możliwość spełnia oczekiwań w zakresie organizowania przestrzeni wnętrza i przechowywania. System może być dodatkowo wyposażony w zintegrowany kominek na bio-etanol i odbiornik telewizyjny marki Loewe.

nagrobki

Presotto w swoich najnowszych kolekcjach stawia na ekologię. Meble wyposażono w urządzenie Stand By Stop, które posiada funkcję komunikowania się z zintegrowanym repeterem sygnału. Sterowanie odbiornikiem telewizyjnym czy odtwarzaczem DVD staje się łatwiejsze bez zbędnego marnowania energii.

kamieniarstwo

Dzięki możliwości wykorzystania energii elektrochemicznej akumulatorów, Stand By Stop gwarantuje działanie urządzeń, nawet p wyczerpaniu się baterii. Tym samym baterie, które w zwyczajnych warunkach stałyby się toksycznym odpadem, mogą służyć przez okres kolejnych dwóch lat.

Foto: Presotto, /ach/

Zobacz także: Wnętrza uszlachetnioneZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107