Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Ekologiczne płytki mozaikowe

Ekologiczne płytki mozaikowe

Brazylijska firma Inti połączyła kamień z odpadów produkcyjnych ze szkłem.

Płytki mozaikowe z kamienia naturalnego ze szkłem nadają się zarówno na wyłożenie posadzki i ścian, jak i pojedynczo do dekoracji.

Ciekawostką jest, że elementy kamienne składają się z przerobionych odpadów produkcyjnych. Na zdjęciu widać małe czworoboki brazylijskiego kwarcytu ułożone naprzemiennie ze szkłem.

kamieniarstwo

W zależności od perspektywy można uzyskać różne efekty.

nagrobki

Następne zdjęcie pokazuje wstęgę złożoną z włoskiego marmuru i czerwonego szkła. Efektownie wypada ona w kombinacji np. z drewnianą aranżacją.

blaty kuchenne

Powstałe w 1993 roku przedsiębiorstwo podkreśla na swojej stronie internetowej, że w doborze palety swoich produktów kieruje się nie tylko artystycznymi, lecz także tymi ekologicznymi aspektami.

Peter Becker, foto: Itinet.com.br
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-25
USD
S: 3,6109
K: 3,6839
CHF
S: 3,7643
K: 3,8403
EUR
S: 4,2606
K: 4,3466

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl