Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamień jak skorupa żółwia

Kamień jak skorupa żółwia

Tartaruga i Madreperla w hurtowni Interstone.

W czerwcu hurtownia kamienia Interstone wzbogaci swoją ofertę o nowości sprowadzone z Brazylii. W magazynach firmy będzie można znaleźć dwa zupełnie nieznane wcześniej na polskim rynku kwarcyty: Tartaruga i Madreperla.

Oba pochodzą z rejonu Amazonii i charakteryzują się egzotyczną kolorystyką. Powierzchnia materiału Tartaruga do złudzenia przypomina wielką skorupę żółwia, dzięki czemu doskonale nadaje się on m.in. na blaty kuchenne. Jednak najlepiej prezentuje się w dużych elementach, które uwidoczniają „efekt żółwia”.

Drugi z materiałów – Madreperla – ma perłową barwę i przypomina marmur, ale twardością dorównuje granitowi. Sprawdza się zarówno jako surowiec na blaty, jak i elementy dekoracyjne. Oba kwarcyty będą dostępne we wszystkich magazynach Interstone od czerwca. Materiały będą sprzedawane tylko w slabach 2 i 3 cm wielkości 3 m x 1,8 m w cenie około 900 zł za mkw.

Tartaruga

Madreperla


/ma/
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-12
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107