Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Targi dobre dla wnętrza

Targi dobre dla wnętrza

Home Decor 2010 - biznesowe know – how i artystyczna wizja.

Tegoroczne targi Home Decor mają stać się wydarzeniem o stricte biznesowym charakterze – organizator przygotował dla wystawców i klientów pakiet usług i programów, które pozwolą w pełni skupić się na profesjonalnym wymiarze targów.

- Naszą misją jest połączenie biznesowego know-how z artystyczną wizją, dlatego majowe wydarzenia na targach poznańskich będę miały dwojaki charakter. Po pierwsze biznesowy, a po drugie designerski – mówi Anna Paczos, dyrektor projektu.

Biznesowa oferta Home Decor zostanie uzupełniona o odbywające się równolegle prestiżowe wydarzenia designerskie arena Design 2010 (organizowane po raz drugi) i Targi Designu moodFORM 2010 (premierowa odsłona).

W programie spotkania z osobowościami europejskiego i światowego designu, konkurs Top Design Award 2010 na najlepszy wzorniczo produkt, wystawa najlepszych prac, dyskusje panelowe, wykłady i seminaria.

Targi odbędą się od 26 do 28 maja w Poznaniu. Jednym z kamieniarskich akcentów podczas tego wydarzenia będzie ekspozycja firmy Wrimar.


Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-12
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107