Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marketing sportowy z kamieniarstwem w tle

Marketing sportowy z kamieniarstwem w tle

Strzegomskie firmy kamieniarskie wsparły start Pawła Krysiaka w 4. Rajdzie Świdnickim, rozgrywanym w ramach KRAUSE 38. Rajd Elmot.

Paweł Krysiak za kierownicą Peugeota 206 XS pilotowany przez doświadczonego Michała Trelę zajął bardzo dobre 6 miejsce w swojej klasie.

Wśród sponsorów strzegomskiego rajdowca znalazły się cztery firmy z branży kamienia. Wśród nich: Kamieniarstwo Zenon Kiszkiel, firma Martkam - Janusz Martyszewski, firma ZEN oraz BAGRANI Kamieniarstwo.

- Jestem niezmiernie szczęśliwy ze udało nam sie ukończyć ten trudny rajd. Dla mnie tym bardziej trudny, ponieważ był to pierwszy start po 4-letniej przerwie, w dodatku zupełnie nowym dla mnie samochodem. Śmiało mogę powiedzieć, że plan na ten start, jakim była nauka samochodu, spokojna, konsekwentna i dynamiczna jazda, został wykonany w 100 proc.- podsumowuje swój start Paweł Krysiak.


Nie obyło się bez przygód. Po pierwszym OS-ie na dojazdówce w aucie spadł pasek z alternatora i załoga musiała dokonać naprawy. Ośmiominutowe spóźnienie na Punkcie Kontroli Czasu spowodowane awarią oznaczało karę 1 minuty i 20 sekund. Zepchnęło to ekipę Krysiak-Trela na odległe 38. miejsce w klasyfikacji generalnej i ostatnie w klasie.

Stopniowo poprawiane czasy przejazdów na poszczególnych odcinkach specjalnych, w tym 4 czas w klasie na ostatnim OS-ie, pozwoliły wspiąć się na 6 miejsce w klasie A6. Gdyby nie kara wynik byłby dużo lepszy, prawdopodobnie byłaby to lokata zaraz za bardzo mocnymi Citroenami C2, czyli około 4. miejsca w klasie.

lw/ach

Foto: Leszek Wójcik
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-09-28
USD
S: 3,8752
K: 3,9534
CHF
S: 4,1727
K: 4,2569
EUR
S: 4,5088
K: 4,5998