Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamienny ogród

Kamienny ogródNa rynku pojawiła się gama produktów z kamienia przeznaczona wyłącznie do wykończenia ogrodów.

Na początku roku w branży zaistniała nowa marka funkcjonująca głównie poprzez stronę kamiendoogrodu.pl. Ma ona być alternatywą dla często spotykanych, ale nietrwałych wykończeń betonowych.

W ofercie produktów z kamienia przeznaczonych do ogrodu znaleźć można, m.in. płytki do chodników czy tarasów i alejek, a także ścieżek ogrodowych. Nie zabrakło również takich wytworów jak kamienne schody, palisady, mosty.

Ciekawą propozycję stanowią antypoślizgowe i mrozoodporne wykończenia basenowe, jak też różnorodne elementy dekoracyjne, typu: wazony, ławki. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania kamiennych elementów na specjalne życzenie.

Kamiendoogrodu.pl współpracuje z biurem projektów ogrodów, dzięki czemu zapewnia możliwość pomocy doradczej i projektowej wszystkim tym, którzy nie mają gotowej wizji.

Na stronie oprócz galerii znajduje się też cennik i przelicznik cenowy, dzięki czemu można oszacować i zaplanować wydatki przeznaczone na realizację planowanego projektu.

W związku z tym, że zbliża się już sezon ogrodniczy, serwis jest cały czas rozbudowywany, a niedługo ma się wzbogacić o galerię elementów dekoracyjnych.

/ma/


Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-05
USD
S: 3,7183
K: 3,7935
CHF
S: 4,0524
K: 4,1342
EUR
S: 4,3594
K: 4,4474