Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Targi konserwatorskie z mozaikami w tle

Targi konserwatorskie z mozaikami w tle

Podczas zakończonych 17 października toruńskich targów konserwatorskich kapitała konkursowa nagrodziła niepowtarzalną mozaikę z kamieni naturalnych wykonaną metodami antycznymi, autorstwa Waldemara Miłka.

Czternasta edycja targów „Konserwacje 2009” odbywała się równolegle z targami "Kościoły" 2009. Połączone ekspozycje uczyniły z imprezy największe i najważniejsze tego typu wydarzenie w Polsce.

Targi zgromadziły około 100 wystawców z całego kraju. Wśród nich prezentowały się firmy zajmujące się ochroną i konserwacją zabytków, których lwią część stanowią zabytki sakralne.

Poza ofertą dla pracowni konserwatorskich wśród wystawców znalazły się firmy z branży budowlanej w tym specjaliści od adaptacji, renowacji, wykończenia i wyposażenia obiektów

Nagrodzony Waldemar Miłek, właściciel Pracowni Mozaiki Antycznej jest również autorem felietonów w czasopiśmie nowy Kamieniarz. Pokaz jego artystycznych umiejętności będzie można zobaczyć podczas poznańskich targów Kamień- Stone.


Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-25
USD
S: 3,6109
K: 3,6839
CHF
S: 3,7643
K: 3,8403
EUR
S: 4,2606
K: 4,3466

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl