Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 92

NK 92

92. numer Nowego Kamieniarza trafił do Czytelników 92. numer Nowego Kamieniarza powraca do Werony. W tekście "Rekordowe Marmomacc" przygotowaliśmy dla naszych Czytelników nieco statystyk dotyczących, tej bez wątpienia najwięszej, europejskiej imprezy targowej branży kamieniarskiej. Podczas targów wiele firm prezentowało swoje nowości. To własnie im poświęcony jest artykuł "Maszynowy zawrót głowy", w którym przedstawiliśmy (z pewnościę nie wszystkie) nowości zaprezentowane jedynie przez branże maszynową.
Drugim targowym bohaterem numeru są poznańskie targi Stone. W tekście "Dogrywka z Projektowania w Kamieniu", dotyczącym projketu Projektowanie w Kamieniu, którego jesteśmy współorganizatorem przygotowaliśmy odpowiedzi laureatów IV edycji, co dał im udział w tym projekcie.
W numerze kontynuujemy przegląd kamieni naszego wschodniego sąsiada, autorstwa Olega MAjewskiego. "Labradoryty z Ukrainy", jak tytuł wskazuje, w całości poświęcony jest tym niezwykle barwnym i cennym kamieniom.
W dziale poświęconym Architekturze ciekawe teksty dotyczace gigantycznej rumuńskiej realizacji Ceausescu oraz słynnego francuskiego miasta twierdzy Carcassone. "
Halič jak Feniks z popiołów" to z kolei tekst o ciekawej rewitalizacji zamku na Słowacji, wykonanej przez polskie firmy.
Na stronach NK znalazła się także relacja z XV Kongresu ZPBK, ciekawe wywiady z ludźmi z branży, felietony, itp.
Miłej lektury.
Dla Czytelników preferujących "wirtualne czytanie" link do najnowszego wydania Nowego Kamieniarza.
Wersja papierowa 92. numeru NK dostępna jest po zamówieniu prenumeraty.


Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2019-05-26
USD
S: 3,8321
K: 3,9095
CHF
S: 3,8024
K: 3,8792
EUR
S: 4,2665
K: 4,3527

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie