Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Mazowiecka Grupa Handlowa wyłącznym dystrybutorem Levantiny w Polsce

Mazowiecka Grupa Handlowa wyłącznym dystrybutorem Levantiny w Polsce

Mazowiecka Grupa Handlowa sp. z o.o. została wyłącznym przedstawicielem na Polskę hiszpańskiej firmy Levantina.

O kulisach tego przedsięwzięcia piszemy szerzej na łamach 90. numeru Nowego Kamieniarza. Jak powiedział w wywiadzie dla NK Grzegorz Świerczewski, właściciel i Prezes Zarządu Mazowieckiej Grupy Handlowej sp. z o.o. negocjacje w tej sprawie trwały od wielu miesięcy, a współpraca będzie się odbywała na zasadzie wyłącznej sprzedaży pełnej oferty produktów Levantiny, łącznie z blokami.

Współpraca z Levantiną otwiera przed Hurtownia Kamieni Naturalnych MGH dostęp do ok. 272 gatunków kamienia pochodzących z 67 kopalni działających na całym świecie.

Obecnie w Polsce funkcjonują dwie hurtownie pod szyldem firmy Levantina, w kolejnych etapach rozwoju MGH na terenie Polski, mają powstać kolejne punkty sprzedaży w rejonie Polski wschodniej, zachodniej i południowej. Docelowo ma to być 5 hurtowni na terenie kraju.Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl