Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 88

NK 88

88. numer Nowego Kamieniarza, trafił już do rąk czytelników. 

Tylko dla orłów czyli o dotacjach dla innowacyjnych kamieniarz, autorstwa Urszuli Pieńkowskiej. Autorka dzieli się w nim wiadomościami na temat możliwości pozyskania dofinansowania w perspektywie 2014-2020. Okazuje się, że w tym rozdaniu unijnych środków na wsparcie mogą liczyć przede wszystkim projekty badawcze oraz te którre wiążą się z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań.
W numerze znajduje się również ostatni „odcinek” poświęcony trakom linowym - tym razem największym jakie mają w ofercie producenci.
W II części publikacji poświęconej Właściwościom technologicznym kruszyw, autor skupia się na podziale kruszyw, ich klasyfikacji sposobie badania odporności kruszyw na rozdrobnienie, itp.
Ponadto tradycyjnie porcja wiedzy geologicznej, nieco geoturystyki z kontynuacją opisu przepięknej wyspy Lanzarote oraz kamiennych zabytkówe Irlandii oraz oczywiście subiektywne spojrzenie na świat okiem naszych felietonistów.

Miłej lektury!


88 numer magazynu Nowy Kamieniarz dostępny jest w wersji papierowej (po zamówieniu prenumeraty) lub w wersji elektronicznej.



Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-05-22
USD
S: 3,7170
K: 3,7920
CHF
S: 3,8109
K: 3,8879
EUR
S: 4,1587
K: 4,2427

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)