Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmurowe łazienki w Palazzo del Sol w Miami

Marmurowe łazienki w Palazzo del Sol w Miami

1500 m2 białego marmuru tworzy niepowtarzalne wnętrza luksusowych pokojów kąpielowych.

Trendy w obszarze budowy nowych luksusowych nieruchomości prowadzą do poszukiwań nie tylko w odniesieniu do doskonałych produktów i materiałów naturalnych, ale również szytych na miarę ekskluzywnych rozwiązań dla klientów, którzy coraz bardziej zwracają uwagę na szczegóły. Przykładem odpowiedzi na tak zdefiniowany produkt jest Palazzo del Sol, nowy luksusowy kompleks mieszkaniowy na Fisher Island, ekskluzywnej wyspie - prywatnym resorcie tuż na skraju Miami Beach. Na partnera tej budowy została wybrana włoska firma Margraf, od ponad 100 zajmująca się dostarczaniem kamienia najwyższej jakości na całym świecie.


Do zaprojektowania wyjątkowego kompleksu budynków otoczonych prywatnym parkiem, przeznaczonego dla ekskluzywnej klienteli zostali zaangażowani: pochodzący z Miami architekt Kobi Karp oraz szwajcarski projektant krajobrazu Enzo Enea. Konwencjonalne podejście do projektowania budowlanego oznacza rozpoczęcie od projektu zewnętrza budynku, a następnie jego wnętrz. W przypadku Palazzo del Sol proces ten został zrewolucjonizowany i tak lśniące wyrafinowanie wnętrz znalazło swoje odzwierciedlenie w szczegółach na zewnątrz budynku.

Wnętrza zaprojektowane przez Antrobus + Ramirez i zrealizowane zostały przez ASR Interiors. Są reinterpretacją koncepcji klasycznego budynku, łącząc w sobie tradycyjną elegancję z nowoczesną estetyką. Zastosowanie naturalnych i wiecznych materiałów, takich jak marmur Margraf w łazienkach, tworzy poczucie wyjątkowości i płynności. W sumie 1500 mkw umiejętnie wybranych, dociętych pod wymiar płyt marmurowych ułożono na zasadzie dopasowania ‘open-book’. Obrazy, jakie tworzą użylenia na dokładnie spasowanych płytach kamienia są tematem głównym tych łazienek. Co podwyższa poziom ekskluzywności to fakt, że każdy z pokoi kąpielowych różni się od innych, tak jak nie ma dwóch takich samych marmurowych slabów.

Nowy kompleks mieszkaniowy staje się kwintesencją luksusu. Na 10 piętrach znajduje się z 47 ekskluzywnych rezydencji o powierzchni od 350 mkw do 910 mkw, wszystkie z dużymi tarasami, panoramicznym widokiem na morze i miasto, ogromnymi łazienkami i wejściem do prywatnej windy. Położenie tuż przy morzu daje właścicielom unikalne widoki na Ocean Atlantycki, South Beach, Biscayne Bay i panoramę Miami.margraf.itZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-25
USD
S: 3,6903
K: 3,7649
CHF
S: 4,1703
K: 4,2545
EUR
S: 4,4928
K: 4,5836