Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


All of a Piece - kawałek po kawałku

All of a Piece - kawałek po kawałku

Oto kolejny przykład na to, że kamień może stać się częścią praktycznych przedmiotów na co dzień. All of a Piece to projekt projektantek tworzących w USA - Dany Cannam i Rachel Griffin. Wynik ich współpracy to minimalistyczny zestaw modułowych tac w wielorakiego wykorzystania: jako dekoracja, do podawania potraw i wina, do porządkowania czy eksponowania drobnych przedmiotów. 

Wieloczęściowy pakiet składa się z płaskiej tacy, płytkiej misy, świecznika i podstawki-deski i półokrągłych zakończeń. Elementy łączą się ze sobą na zasadzie "każdy z każdym" - wszystkie pasują do siebie, co pozwala na złożenie z nich całkiem sporej liczby kombinacji.

Tace w zestawie wykonane są z różnych materiałów, co także wpływa na końcowy wynik "miksowania". Do wyboru jest marmur, granit i drewno. Wszystkie elementy łączą się ze sobą za pomocą wbudowanych magnesów. Jedna z części zaopatrzona jest w dotykową lampkę ledową, która umieszczona pomiędzy modułami stanowi dodatkowy walor dekoracyjny.

All of a Piece, proj. Dana Cannam i Rachel Griffin, Earnest Studio
www.earnestly.org
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-23
USD
S: 3,6932
K: 3,7678
CHF
S: 4,1691
K: 4,2533
EUR
S: 4,4872
K: 4,5778