Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmurowe półki od Budri

Marmurowe półki od Budri

Współpraca włoskiej firmy Budri ze światowej sławy projektantką Patricią Urquiola zaowocowała nowym produktem. Oto seria modułowych półek ściennych z marmuru Earthquake 5.9.

Budri słynie z niezwykle bogatych, przeprowadzonych z rozmachem realizacji. Jednak równie chętnie współpracuje z utalentowanymi projektantami, którzy potrafią podążyć także za nowoczesną wizją firmy. Jak można było się przekonać oglądając nagrodzone stoisko Budri na Marmomacc 2015, projekty sygnowane przez firmę mają za zadanie nie tylko wydobywać z kamienia jego piękno, ale pokazywać użyteczność jako materiału plastycznego, praktycznego, wielozadaniowego.

Światowej sławy projektantka Patricia Urquiola projektuje dla Budri kolejny rok. Jej projekty są tchnieniem nowoczesności i lekkości w kamiennym designie. Kolor, faktura, połączenia tworzące charakterystyczne na Urquioli retro-wzory sprawiają, że kamień w zaprojektowanych przez nią przedmiotach przestaje być synonimem przepychu, bogatego stylu rodem z luksusowych willi, lecz staje się obiektem pożądania wyczulongo na dobry projekt "every-man′a", posiadacza M3.

Jednym z najnowszych projektów kroczących tym nurtem są modułowe półki ścienne Earthquake 5.9. To seria kompatybilnych ze sobą "skrzynek" o kształcie nieregularnych heksagonów. Półki i obudowa wykonane są z marmurowych listewek, tło tworzą różne rodzaje marmuru lub drewna. Rozmiary półki to 140 x 100 x 26 cm. 

Źródło: Budri.comZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-23
USD
S: 3,6932
K: 3,7678
CHF
S: 4,1691
K: 4,2533
EUR
S: 4,4872
K: 4,5778