Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Antolini Nero Assoluto Memorial w wykończeniu Croco Design

Antolini Nero Assoluto "Memorial" w wykończeniu Croco Design

Moc tkwi w dotyku: Antolini wprowadza nowy ekskluzywny materiał z serii Natura Collection.

Natura, piękno, elegancja. Czarny granit Nero Assoluto "Memorial" od włoskiej firmy Antolini zyskał nowy wygląd dzięki wykończeniu Croco Design. To jeden z oryginalnych wzorów zaproponowanych w kolekcji Natura Collection, który jest wynikiem unikalnego procesu zwiększającego wyrazistość materiału. Dekoracyjna krokodyla łuska na powierzchni granitu powstała dzięki innowacyjnej technologii, która umożliwia delikatne i równomierne rytowanie i zmienianie powierzchni kamienia.

Efekt, jaki niesie tekstura w połączeniu ze światłem odbijającym się we wzorze wydobywa naturalne piękno kamienia oraz sprawia, że nabiera on siły i zdecydowanej, nowoczesnej elegancji.

Specjalny proces, jakiemu poddany został materiał Nero Assoluto "Memorial" przydaje mu ekskluzywności, jednocześnie zachowując uniwersalność w zakresie zastosowań.


Jak przekonuje Antolini, Nero Assoluto "Memorial" w wersji Croco Design jednoczy silną osobowość z elegancją "czerni absolutnej" kamienia. Proponowany jest jako idealne rozwiązanie dla powierzchni biurowej, tworząc wnętrze w nowoczesnym stylu, ale z nutą oryginalności podkreślanej intrygującą grą światła.

Efekt wykończenia zachwyca nie tylko wizualnie. Wrażenia z dotyku krokodylej faktury są równie istotnym elementem potwierdzającym niepowtarzalny urok kamienia w tym wykończeniu.


Źródło: mat. prasowe Antolini

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl