Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Antolini Nero Assoluto Memorial w wykończeniu Croco Design

Antolini Nero Assoluto "Memorial" w wykończeniu Croco Design

Moc tkwi w dotyku: Antolini wprowadza nowy ekskluzywny materiał z serii Natura Collection.

Natura, piękno, elegancja. Czarny granit Nero Assoluto "Memorial" od włoskiej firmy Antolini zyskał nowy wygląd dzięki wykończeniu Croco Design. To jeden z oryginalnych wzorów zaproponowanych w kolekcji Natura Collection, który jest wynikiem unikalnego procesu zwiększającego wyrazistość materiału. Dekoracyjna krokodyla łuska na powierzchni granitu powstała dzięki innowacyjnej technologii, która umożliwia delikatne i równomierne rytowanie i zmienianie powierzchni kamienia.

Efekt, jaki niesie tekstura w połączeniu ze światłem odbijającym się we wzorze wydobywa naturalne piękno kamienia oraz sprawia, że nabiera on siły i zdecydowanej, nowoczesnej elegancji.

Specjalny proces, jakiemu poddany został materiał Nero Assoluto "Memorial" przydaje mu ekskluzywności, jednocześnie zachowując uniwersalność w zakresie zastosowań.


Jak przekonuje Antolini, Nero Assoluto "Memorial" w wersji Croco Design jednoczy silną osobowość z elegancją "czerni absolutnej" kamienia. Proponowany jest jako idealne rozwiązanie dla powierzchni biurowej, tworząc wnętrze w nowoczesnym stylu, ale z nutą oryginalności podkreślanej intrygującą grą światła.

Efekt wykończenia zachwyca nie tylko wizualnie. Wrażenia z dotyku krokodylej faktury są równie istotnym elementem potwierdzającym niepowtarzalny urok kamienia w tym wykończeniu.


Źródło: mat. prasowe Antolini

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-05-25
USD
S: 3,7018
K: 3,7766
CHF
S: 3,7895
K: 3,8661
EUR
S: 4,1414
K: 4,2250

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)