Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Wyłoniono pierwsze prace w PwK

Wyłoniono pierwsze prace w PwK

Kolejny etap rywalizacji w czwartej edycji Projektowania w Kamieniu odbył się podczas tegorocznych targów STONE.

Uczestnictwo w targach jest zawsze częścią projektu, ponieważ wydarzenie to jest unikalną okazją dla uczestników na zapoznanie się z przekrojem branży kamieniarskiej - rodzimej i zagranicznej.

Targi STONE dały możliwość zdobycia kolejnej porcji bezcennej wiedzy zarówno w dziedzinie surowca, jak i technologii i maszyn do jego obróbki. "Spacery z przewodnikiem" po stoiskach oraz wykłady zaproszonych prelegentów - Jaro Koska, laureata minionych edycji, Petera Beckera ze StoneIdeas.com i Sławomira Mazurka, specjalisty w zakresie wykorzystania kamienia, stały się świetnym wstępem pobudzającym wyobraźnię przed opracowaniem projektów w zaaranżowanej na teranie targów pracowni.

Po wielogodzinnej wytężonej pracy, podczas której uczestnicy mogli liczyć na konsultacje z profesjonalistami, odbyło się posiedzenie jury. Poziom projektów zachwycił, więc wybór prac do kolejnego etapu okazał się niezwykle trudny. Po przedłużających się obradach wyłoniono siedem prac konkursowych oraz jedną poza konkursem. Wszystkie zostaną poddane weryfikacji i kolejnej selekcji.

Do kolejnego etapu zakwalifikowali się następujący uczestnicy:

Sara Boś - Puzzle

Kamila Kantek - Kwietniki

Andrzej Paśnienski - Moździerz

Agnieszka Węglińska - Lustro chowane

Ola Łukaszewska - Naczynie do pracy na gorąco

Magdalena Mojsiejuk - Naczynie do kiszenia

Łukasz Ziemba - Nagłaśniacz


Dorota Paruch - Tłuczek/Stół z blatem z oflatu - poza konkursem


foto. M. Adaszewska
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-18
USD
S: 3,7158
K: 3,7908
CHF
S: 4,1781
K: 4,2625
EUR
S: 4,4954
K: 4,5862