Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmur i skóra - oryginalne połączenie

Marmur i skóra - oryginalne połączenie

Lounge Chair Opper to fotel, który bazuje na kontraście i zaskakującym, choć w istocie bardzo naturalnym połączeniu kamienia ze skórą.

Autorem mebla jest francuski projektant Gregoire de Lafforest, który zapragnął połączyć w jednym przedmiocie dwa maksymalnie kontrastujące ze sobą materiały, wpisujące się jednak w definicję najwyższego poziomu jakości. Zestawienie najwyższej klasy marmuru i miękkiej skóry dało wynik w postaci fotela Lounge Chair Opper.


Pikowanie dwukolorowej tapicerki nawiązuje do foteli motocykli z lat 70, a ergonomiczny kształt leżanki obiecuje komfortowy relaks. Zgodnie z zamysłem projektanta skóra w gamie szarości podkreśla bogatą strukturę marmurowej podstawy fotela. Ta z kolei pełni potrójną rolę. Nie tylko stanowi podest dla siedziska, ale i płynnie przechodzi w stolik na kubek z kawą czy książkę, a w swej bryle kryje również schowek na poduszki czy pled dla użytkownika mebla. Piękno, wygoda i użytkowość w jednym.  

źródło: www.novate.ru

17. XI 2015Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl