Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmur i skóra - oryginalne połączenie

Marmur i skóra - oryginalne połączenie

Lounge Chair Opper to fotel, który bazuje na kontraście i zaskakującym, choć w istocie bardzo naturalnym połączeniu kamienia ze skórą.

Autorem mebla jest francuski projektant Gregoire de Lafforest, który zapragnął połączyć w jednym przedmiocie dwa maksymalnie kontrastujące ze sobą materiały, wpisujące się jednak w definicję najwyższego poziomu jakości. Zestawienie najwyższej klasy marmuru i miękkiej skóry dało wynik w postaci fotela Lounge Chair Opper.


Pikowanie dwukolorowej tapicerki nawiązuje do foteli motocykli z lat 70, a ergonomiczny kształt leżanki obiecuje komfortowy relaks. Zgodnie z zamysłem projektanta skóra w gamie szarości podkreśla bogatą strukturę marmurowej podstawy fotela. Ta z kolei pełni potrójną rolę. Nie tylko stanowi podest dla siedziska, ale i płynnie przechodzi w stolik na kubek z kawą czy książkę, a w swej bryle kryje również schowek na poduszki czy pled dla użytkownika mebla. Piękno, wygoda i użytkowość w jednym.  

źródło: www.novate.ru

17. XI 2015Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-04-26
USD
S: 3,8357
K: 3,9131
CHF
S: 3,8575
K: 3,9355
EUR
S: 4,1802
K: 4,2646

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)