Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmurowe płytki Canalgrande od Serenissima

Marmurowe płytki Canalgrande od Serenissima

Z serca Alp Apuańskich pochodzi elegancja najwyższej klasy - marmur Canalgrande, z którego wykonano kolekcję płytek włoskiej firmy Serenissima.
Marmur pozyskany w kamieniołomach Carrara zyskał swoją ceramiczną interpretację, wzbogaconą o nowoczesne tekstury, z zachowaniem nieskazitelności bieli i należytym wyeksponowaniem szarych użyleń, tak charakterystycznych dla kamienia z tego rejonu. 

Kolekcja Canalgrande firmy Serenissima doskonale wpisze się w intensywne codzienne życie, dodając mu nutę elegancji i ponadczasowego stylu. Prostokątne, kwadratowe czy tak modne heksagonalne płytki w kilku rozmiarach i trzech różnych wykończeniach dostępne są również w polskich salonach wnętrzarskich. Więcej informacji na stronie www.serenissima.re.itZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-05-25
USD
S: 3,7018
K: 3,7766
CHF
S: 3,7895
K: 3,8661
EUR
S: 4,1414
K: 4,2250

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)