Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Pli - marmurowy detal we wnętrzu

"Pli" - marmurowy detal we wnętrzu

"Pli" to zbiór małych marmurowych tac z metalowymi obręczami, zaprojektowanych przez belgijskich projektantów Beaverhausen.
Nazwa "Pli" (w języku francuskim oznacza ′plisę′, ′fałdę′) odnosi się do wyżłobionego w dnie tacek zagięcia, które w naturalny sposób "przyciąga" mniejsze przedmioty włożone do tacek (kolczyki, drobne monety, spinki do mankietów), a dwie boczne powierzchnie są miejscem na większe przedmioty.
Mały trick, jaki projektanci zawarli w nazwie i formie przedmiotu polega na tym, że dno tac wykonane jest z marmuru, materiału wyjątkowo przecież opornego na zginanie ;)

To niezwykle ciekawe detale do wnętrza z charakterem i kolejny przykład na uniwersalność kamienia jako materiału na przedmiot absolutnie użytkowy.

Kolekcja tac "Pli" składa się z tac o rozmiarach 3.15", 5.1", 7.9" z obręczą chromowaną lub czarną. Dostępne w opcjach marmuru w kolorze białym, czarnym i zielonym. Dostępne m. in. na stronie mattermatters.com

źródło: mattermatters.comZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-07-23
USD
S: 3,6019
K: 3,6747
CHF
S: 3,7661
K: 3,8421
EUR
S: 4,1643
K: 4,2485

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.