Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Pli - marmurowy detal we wnętrzu

"Pli" - marmurowy detal we wnętrzu

"Pli" to zbiór małych marmurowych tac z metalowymi obręczami, zaprojektowanych przez belgijskich projektantów Beaverhausen.
Nazwa "Pli" (w języku francuskim oznacza ′plisę′, ′fałdę′) odnosi się do wyżłobionego w dnie tacek zagięcia, które w naturalny sposób "przyciąga" mniejsze przedmioty włożone do tacek (kolczyki, drobne monety, spinki do mankietów), a dwie boczne powierzchnie są miejscem na większe przedmioty.
Mały trick, jaki projektanci zawarli w nazwie i formie przedmiotu polega na tym, że dno tac wykonane jest z marmuru, materiału wyjątkowo przecież opornego na zginanie ;)

To niezwykle ciekawe detale do wnętrza z charakterem i kolejny przykład na uniwersalność kamienia jako materiału na przedmiot absolutnie użytkowy.

Kolekcja tac "Pli" składa się z tac o rozmiarach 3.15", 5.1", 7.9" z obręczą chromowaną lub czarną. Dostępne w opcjach marmuru w kolorze białym, czarnym i zielonym. Dostępne m. in. na stronie mattermatters.com

źródło: mattermatters.comZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl