Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 84

NK 84

Przedstawiamy kolejny, 84. numer Nowego Kamieniarza, w którym, jak zapowiada okładka, poruszamy m. in. temat kamienia w ogrodzie. Oprócz tego tematu znajdziecie opowieść o niezwykłej pasji Tomasza Staniszewskiego, od lat kolekcjonującego stare papiery wartościowe, którego zbiory zostaną pokazane w formie wystawy na zbliżających się targach Stone. Zapraszamy również do lektury działu Architektura, w którym ciekawy artykuł pt. "Pułapka zmiany kamienia" wyjaśni, na kim powinna spoczywać odpowiedzialność za właściwy wybór kamienia. A w tekście Magdaleny Rocławskiej-Harań przeczytacie kilka cennych rad na temat używania wzorzystych kamieni we wnętrzu. W dziale Firma polecamy tekst "Targi to szanse", mówiący o tym, jak traktowane jest obecnie uczestnictwo w targach branżowych i jak wykorzystywać ich potencjał. Zainteresowanym marketingiem i promowaniem własnej firmy w sieci zwracamy uwagę na artykuł Patryka Tryzubiaka "Tu jestem, czyli jak dać się znaleźć" o możliwościach internetu jako źródła dotarcia do klienta. Stali czytelnicy z pewnością docenią cykliczne rubryki i felietony.

Życzymy miłej lektury!Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl