Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 84

NK 84

Przedstawiamy kolejny, 84. numer Nowego Kamieniarza, w którym, jak zapowiada okładka, poruszamy m. in. temat kamienia w ogrodzie. Oprócz tego tematu znajdziecie opowieść o niezwykłej pasji Tomasza Staniszewskiego, od lat kolekcjonującego stare papiery wartościowe, którego zbiory zostaną pokazane w formie wystawy na zbliżających się targach Stone. Zapraszamy również do lektury działu Architektura, w którym ciekawy artykuł pt. "Pułapka zmiany kamienia" wyjaśni, na kim powinna spoczywać odpowiedzialność za właściwy wybór kamienia. A w tekście Magdaleny Rocławskiej-Harań przeczytacie kilka cennych rad na temat używania wzorzystych kamieni we wnętrzu. W dziale Firma polecamy tekst "Targi to szanse", mówiący o tym, jak traktowane jest obecnie uczestnictwo w targach branżowych i jak wykorzystywać ich potencjał. Zainteresowanym marketingiem i promowaniem własnej firmy w sieci zwracamy uwagę na artykuł Patryka Tryzubiaka "Tu jestem, czyli jak dać się znaleźć" o możliwościach internetu jako źródła dotarcia do klienta. Stali czytelnicy z pewnością docenią cykliczne rubryki i felietony.

Życzymy miłej lektury!Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-05-22
USD
S: 3,7170
K: 3,7920
CHF
S: 3,8109
K: 3,8879
EUR
S: 4,1587
K: 4,2427

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)