Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Jubileuszowe targi Marmomacc 2015 za nami

Jubileuszowe targi Marmomacc 2015 za nami

W sobotę zakończyła się 50. edycja targów kamieniarskich Marmomacc w Weronie.

Tegoroczne targi Marmomacc świętowały pół wieku działalności. Wystawa we włoskiej Weronie od lat jest wiodącą globalną platformą promującą rynek kamienia naturalnego. Rangę wydarzenia po raz kolejny udowodniły liczby: ponad 1500 wystawców z Włoch i 55 innych krajów, 77 000 m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 60 000 gości z 140 krajów. Rola Marmomacc jako kierunkowskazu dla międzynarodowego rozwoju włoskich firm sektora kamienia w tym roku dodatkowo wzmocniona została przez projekt Special Made in Italy, eventem podkreślającym profesjonalizm oraz otwartość na eksperymentowanie i wykorzystywanie innowacyjnych technologii we włoskim sektorze kamienia.

Podczas targów centralnym aspektem stają się oczywiście zagadnienia zaopatrzenia i dostaw: od kamienia jako materiału, przez maszyny, narzędzia technologiczne oraz akcesoria niezbędne do jego obróbki. Siła Marmomacc płynie również z umiejętnie poprowadzonej kombinacji biznesu i designu na poziomie produktu. Wizyta w Weronie może stać się bezcenną lekcją dla firm pragnących wprowadzić innowację do swoich procesów produkcyjnych.

Warto odwiedzić Marmomacc jeszcze z jednego powodu. Impreza jest ciekawa z punktu widzenia działań marketingowych i kreowania brandu w branży. Firmy biorące udział w targach dołożyły wszelkich starań, aby wyróżnić się wśród konkurencji, pokazać swoją markę w sposób wyjątkowy, przekonać kontrahentów, przyciągnąć zwiedzających. Stoiska przygotowane z pomysłem, wielką starannością, niektóre porażały przepychem i przypominały luksusowe butiki, inne zachwycały nowoczesnym designem. Była to również świetna okazja do porównania, jak różnie udział w targach jest traktowany przez przedstawicieli branży z różnych stron świata. Jedni postawili na celebrację swojej obecności na targach i budowanie wizerunku przy pomocy show (np. Włochy, Brazylia), podczas gdy dla innych rozmach stoiska nie ma większego znaczenia, a obecność na imprezie przyjmuje wymiar czysto praktyczny, czyli biznesowy i handlowy (Chiny).


Marmomacc 2015

Marmomacc 2015

Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
fot. Monika AdaszewskaZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-12-16
USD
S: 3,5408
K: 3,6124
CHF
S: 3,5805
K: 3,6529
EUR
S: 4,1787
K: 4,2631

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl