Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Jubileuszowe targi Marmomacc 2015 za nami

Jubileuszowe targi Marmomacc 2015 za nami

W sobotę zakończyła się 50. edycja targów kamieniarskich Marmomacc w Weronie.

Tegoroczne targi Marmomacc świętowały pół wieku działalności. Wystawa we włoskiej Weronie od lat jest wiodącą globalną platformą promującą rynek kamienia naturalnego. Rangę wydarzenia po raz kolejny udowodniły liczby: ponad 1500 wystawców z Włoch i 55 innych krajów, 77 000 m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 60 000 gości z 140 krajów. Rola Marmomacc jako kierunkowskazu dla międzynarodowego rozwoju włoskich firm sektora kamienia w tym roku dodatkowo wzmocniona została przez projekt Special Made in Italy, eventem podkreślającym profesjonalizm oraz otwartość na eksperymentowanie i wykorzystywanie innowacyjnych technologii we włoskim sektorze kamienia.

Podczas targów centralnym aspektem stają się oczywiście zagadnienia zaopatrzenia i dostaw: od kamienia jako materiału, przez maszyny, narzędzia technologiczne oraz akcesoria niezbędne do jego obróbki. Siła Marmomacc płynie również z umiejętnie poprowadzonej kombinacji biznesu i designu na poziomie produktu. Wizyta w Weronie może stać się bezcenną lekcją dla firm pragnących wprowadzić innowację do swoich procesów produkcyjnych.

Warto odwiedzić Marmomacc jeszcze z jednego powodu. Impreza jest ciekawa z punktu widzenia działań marketingowych i kreowania brandu w branży. Firmy biorące udział w targach dołożyły wszelkich starań, aby wyróżnić się wśród konkurencji, pokazać swoją markę w sposób wyjątkowy, przekonać kontrahentów, przyciągnąć zwiedzających. Stoiska przygotowane z pomysłem, wielką starannością, niektóre porażały przepychem i przypominały luksusowe butiki, inne zachwycały nowoczesnym designem. Była to również świetna okazja do porównania, jak różnie udział w targach jest traktowany przez przedstawicieli branży z różnych stron świata. Jedni postawili na celebrację swojej obecności na targach i budowanie wizerunku przy pomocy show (np. Włochy, Brazylia), podczas gdy dla innych rozmach stoiska nie ma większego znaczenia, a obecność na imprezie przyjmuje wymiar czysto praktyczny, czyli biznesowy i handlowy (Chiny).


Marmomacc 2015

Marmomacc 2015

Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
Marmomacc 2015
fot. Monika AdaszewskaZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-25
USD
S: 3,6903
K: 3,7649
CHF
S: 4,1703
K: 4,2545
EUR
S: 4,4928
K: 4,5836