Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 83

NK 83

Już jest! Kolejny numer Nowego Kamieniarza, a w nim, prócz stałych rubryk, m.in.:

Tekst Paula Daniela o rosnącym potencjale tureckiej branży kamienia naturalnego ("Turcja będzie wiceliderem").

Dla ciekawych kształtu rynku kamieniarstwa nagrobkowego w Holandii relacja od naszego holenderskiego korespondenta, Marcina Krawczyka ("Walka o klienta").

W dziale Historia opowieść Henryka Walendowskiego o "Fruwających kamiennych kulach".


Jeśli rynek kamienia to nie wszystko, co interesuje Państwa w "kraju tulipanów", serdecznie zapraszamy na "Spacer po Amsterdamie".

Czy snucie opowieści jako działania marketingowe w branży kamieniarskiej ma sens? Wszelkie wątpliwości w tekście "Snuj opowieść" rozwiewa Patryk Tryzubiak.

Zainteresowanych architekturą zapraszamy do działu z inspiracjami. W tym numerze o bieli w kuchni opowie Magda Rocławska-Harań, która podejmuje temat blatów z konglomeratów kwarcowych ("Bielsze odcienie bieli").

Urzekło Państwa nasze okładkowe zdjęcie? Koniecznie zajrzyjcie na stronę 90! "Kamienne dachy" to opowieść Sławomira Mazurka, zainspirowana wakacyjnymi podróżami, podczas których autora zachwyciły dachy i elewacje z łupka dachowego.

 Zapraszamy do lektury!


Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl