Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


NK 83

NK 83

Już jest! Kolejny numer Nowego Kamieniarza, a w nim, prócz stałych rubryk, m.in.:

Tekst Paula Daniela o rosnącym potencjale tureckiej branży kamienia naturalnego ("Turcja będzie wiceliderem").

Dla ciekawych kształtu rynku kamieniarstwa nagrobkowego w Holandii relacja od naszego holenderskiego korespondenta, Marcina Krawczyka ("Walka o klienta").

W dziale Historia opowieść Henryka Walendowskiego o "Fruwających kamiennych kulach".


Jeśli rynek kamienia to nie wszystko, co interesuje Państwa w "kraju tulipanów", serdecznie zapraszamy na "Spacer po Amsterdamie".

Czy snucie opowieści jako działania marketingowe w branży kamieniarskiej ma sens? Wszelkie wątpliwości w tekście "Snuj opowieść" rozwiewa Patryk Tryzubiak.

Zainteresowanych architekturą zapraszamy do działu z inspiracjami. W tym numerze o bieli w kuchni opowie Magda Rocławska-Harań, która podejmuje temat blatów z konglomeratów kwarcowych ("Bielsze odcienie bieli").

Urzekło Państwa nasze okładkowe zdjęcie? Koniecznie zajrzyjcie na stronę 90! "Kamienne dachy" to opowieść Sławomira Mazurka, zainspirowana wakacyjnymi podróżami, podczas których autora zachwyciły dachy i elewacje z łupka dachowego.

 Zapraszamy do lektury!


Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-24
USD
S: 3,6932
K: 3,7678
CHF
S: 4,1691
K: 4,2533
EUR
S: 4,4872
K: 4,5778