Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Od natury do designu

Od natury do designu


Konkurs na pomysł – tak można w skrócie określić ideę „From Nature to Design” firmy Marmi Bruno Zanet.
Do konkursu zaproszeni są projektanci, architekci, inżynierowie z całego świata. Celem jest zaprojektowanie i rozwinięcie pomysłu na wyrób z kamienia. Obiekt, mebel, powierzchnia czy rozwiązanie konstrukcyjne powinno być nowoczesne w kształcie i funkcjonalne.

Jury oceniać będzie idee, nie gotowe wyroby. Pod uwagę wzięte zostaną m.in. poziom innowacyjności, przeprowadzone badania i testy nowych rozwiązań oraz stopień technicznego skomplikowania projektów.

Prace można nadsyłać do 28 sierpnia br. Jury wybierze 10 z nich, może też wyróżnić pięć kolejnych. Następnie przeprowadzone zostaną prace rozwojowe nad wybranymi pomysłami. Po ich ukończeniu zostaną one zaprezentowane przez Marmi Bruno Zanet, we współpracy z targami Marmomacc, wystawą Abitare il Tempo i wydawnictwem New Business Media, na targach w Weronie. Uroczysta gala konkursu odbędzie się25 września na targach Marmomacc. Więcej informacji na temat konkursu na stronie Marmi Bruno Zanet. (ZAP)


Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2021-01-17
USD
S: 3,7115
K: 3,7865
CHF
S: 4,1713
K: 4,2555
EUR
S: 4,4973
K: 4,5881