Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Od natury do designu

Od natury do designu


Konkurs na pomysł – tak można w skrócie określić ideę „From Nature to Design” firmy Marmi Bruno Zanet.
Do konkursu zaproszeni są projektanci, architekci, inżynierowie z całego świata. Celem jest zaprojektowanie i rozwinięcie pomysłu na wyrób z kamienia. Obiekt, mebel, powierzchnia czy rozwiązanie konstrukcyjne powinno być nowoczesne w kształcie i funkcjonalne.

Jury oceniać będzie idee, nie gotowe wyroby. Pod uwagę wzięte zostaną m.in. poziom innowacyjności, przeprowadzone badania i testy nowych rozwiązań oraz stopień technicznego skomplikowania projektów.

Prace można nadsyłać do 28 sierpnia br. Jury wybierze 10 z nich, może też wyróżnić pięć kolejnych. Następnie przeprowadzone zostaną prace rozwojowe nad wybranymi pomysłami. Po ich ukończeniu zostaną one zaprezentowane przez Marmi Bruno Zanet, we współpracy z targami Marmomacc, wystawą Abitare il Tempo i wydawnictwem New Business Media, na targach w Weronie. Uroczysta gala konkursu odbędzie się25 września na targach Marmomacc. Więcej informacji na temat konkursu na stronie Marmi Bruno Zanet. (ZAP)


Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-26
USD
S: 3,6054
K: 3,6782
CHF
S: 3,7359
K: 3,8113
EUR
S: 4,2486
K: 4,3344

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl