Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmomacc przejmuje Brazylijczyków

Marmomacc przejmuje Brazylijczyków

Veronafiere współorganizatorem targów w Vitorii.

W trakcie trwania tegorocznych targów w Weronie podpisano umowę na zakup przez Veronafiere (organizatora m.in. targów Marmomacc) 60 proc. udziałów w brazylijskiej spółce Milanez & Milaneze – organizatora m.in. targów Vitoria Stone Fair i Cachoeiro Stone Fair.

Umowa zawiera opcję wykupu pozostałych 40 proc. udziałów. Wartość transakcji to 2,7 mln euro. – Ta inicjatywa wpisuje się w realizowaną przez nas strategię internacjonalizacji. Kontynuujemy politykę inwestowania w krajach o dużym potencjale siły nabywczej dla włoskich produktów, „Doskonałości Made in Italy” – mówi prezes Veronafiere, Etole Niello.Veronafire posiada olbrzymie doświadczenie oraz potencjał promowania produktów, który razem zamierzamy przenieść na rynek brazylijski – mówi Ilson Milaneze, prezes Milanez & Milaneze (na zdjęciu powyżej). – Chcemy, by organizowane przez nas imprezy uzyskały wymiar bardziej międzynarodowy, a to przyniesie korzyści dla całego sektora kamienia naturalnego w Brazylii – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze, czy ulegnie zmianie formuła najważniejszych targów kamieniarskich w Brazylii. Według Ilsona Milaneze, usłyszeliśmy jedynie, że zmiany, jeśli nastąpią, to z pewnością nie będą dotyczyć przyszłorocznej imprezy targowej w Vitorii.

/mb/
fot. mb, zapZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl