Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmomacc przejmuje Brazylijczyków

Marmomacc przejmuje Brazylijczyków

Veronafiere współorganizatorem targów w Vitorii.

W trakcie trwania tegorocznych targów w Weronie podpisano umowę na zakup przez Veronafiere (organizatora m.in. targów Marmomacc) 60 proc. udziałów w brazylijskiej spółce Milanez & Milaneze – organizatora m.in. targów Vitoria Stone Fair i Cachoeiro Stone Fair.

Umowa zawiera opcję wykupu pozostałych 40 proc. udziałów. Wartość transakcji to 2,7 mln euro. – Ta inicjatywa wpisuje się w realizowaną przez nas strategię internacjonalizacji. Kontynuujemy politykę inwestowania w krajach o dużym potencjale siły nabywczej dla włoskich produktów, „Doskonałości Made in Italy” – mówi prezes Veronafiere, Etole Niello.Veronafire posiada olbrzymie doświadczenie oraz potencjał promowania produktów, który razem zamierzamy przenieść na rynek brazylijski – mówi Ilson Milaneze, prezes Milanez & Milaneze (na zdjęciu powyżej). – Chcemy, by organizowane przez nas imprezy uzyskały wymiar bardziej międzynarodowy, a to przyniesie korzyści dla całego sektora kamienia naturalnego w Brazylii – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze, czy ulegnie zmianie formuła najważniejszych targów kamieniarskich w Brazylii. Według Ilsona Milaneze, usłyszeliśmy jedynie, że zmiany, jeśli nastąpią, to z pewnością nie będą dotyczyć przyszłorocznej imprezy targowej w Vitorii.

/mb/
fot. mb, zapZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-04-24
USD
S: 3,9231
K: 4,0023
CHF
S: 3,9398
K: 4,0194
EUR
S: 4,2228
K: 4,3082

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)