Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Prestiż od Lux4home

Prestiż od Lux4home

Krakowska firma Lux4home oferuje nową linię produktów Lux4home Prestige – dla najbardziej wymagających klientów.
Działająca od 2008 r. firma specjalizuje się w dekoracyjnym kamieniu do wystroju wnętrz. Są to przede wszystkim kamienne wanny, umywalki, okładziny kamienne oraz otoczaki. – Do tej pory oferowaliśmy produkty średniej półki cenowej, skierowane do klasy średniej. Tymczasem wyraźnie rośnie grupa klientów mających zdecydowanie większe oczekiwania związane z luksusowymi produktami do wnętrz, zainteresowanych wyrobami absolutnie unikatowymi, zazwyczaj bardzo drogimi – mówi Mariusz Trestka, współwłaściciel Lux4home. To właśnie do nich skierowana jest linia Prestige. Wszystkie produkty wykonywane są na specjalne zamówienie przez rzemieślników z Indonezji, z którymi współpracuje krakowska firma.


Produkty z kolekcji Classic

W sprzedaży pozostają też produkty z linii Classic, które dostępne są zazwyczaj od ręki w magazynie firmy w Krakowie. Trwa przygotowanie kolekcji Standard. Więcej informacji o firmie na stronie www.lux4home.pl.

/zap/
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-10
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107