Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Rozkosz z Florydy

Rozkosz z Florydy

Nowe mozaiki z kolekcji PietraArt Bliss firmy Floryda Tile
Rosnąca popularność łączenia kamienia ze szkłem na płytkach zachęciła amerykańską firmę Floryda Tile do rozszerzenia linii płytek mozaikowych wykonanych z trawertynu, granitu i marmuru.W nowych kompozycjach, obok kamienia, znalazło się także szkło. Gama kolorystyczna płytek linii Bliss jest bardzo szeroka – od głębokich czerni, przez brązy, po lśniącą biel. Pozwala to na swobodne łączenie mozaik z innymi materiałami – kamieniem, ceramiką, stalą czy drewnem.Klasyczne, kwadratowe mozaiki oferowane są w rozmiarze 30 x 30 cm, płytki wykonane z podłużnych elementów – w rozmiarze 30 x 35 cm.Więcej na www.floridatile.com.

/zap/
fot. Florida TileZobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl