Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Marmurowa piosenka

Marmurowa piosenka

Parkview Club - klub karaoke w chińskim Shenzhen
Karaoke – dawniej ulubiona rozrywka Japończyków, obecnie jedna z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu w Chinach. Jednak możliwość odczuwania emocji podczas karaoke nie są jeszcze w pełni wykorzystywane. Coraz częściej dąży się, aby śpiew łączyć z ruchem czy sztuką.Wyjątkowo bogaty, eklektyczny mix motywów kultury Zachodu i Wschodu został wykorzystany w Parkview Club w pasażu rozrywkowym OCT Bay w Shenzhen, aby zaskoczyć i sprawić radość odwiedzającym to miejsce i zachęcić ich do skorzystania z pełni jego możliwości. W tym celu starannie przebrano meble, oświetlenie, kolory, detale i materiały tak aby uzyskać przestrzeń funkcjonalną i estetyczną.

Lobby i recepcja, umieszczone na dwóch różnych piętrach, połączone są eleganckimi, wyłożonymi marmurem kręconymi, schodami. To tu goście mogą poczekać na zwolnienie się miejsc, tu mogą odbywać się wydarzenia promujące sztukę. Gości witają dwie naturalnych rozmiarów rzeźby z terakoty, ukazujące poszanowanie dla chińskiej tradycji i możliwości artystyczne lokalnych twórców.

Rozumiejąc potrzeby osób od urodzenia nieśmiałych, którzy potrzebują odpowiedniej atmosfery, aby cieszyć się relaksem, Parkview nastawia się raczej na bardziej elitarnych miłośników karaoke. Pomieszczenia VIP utrzymane są w intensywnych czerwieniach i brązach, które zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Wszystkie urządzone ze smakiem mają pozwolić klientom poczuć się jak w domu. Ozdobne żyrandole i lampy ścienne, grając światłem i cieniem, mają zapewnić odpowiednią prywatność gości.Wnętrza Parkview Club, o powierzchni 3600 mkw., zaprojektowali architekci z chińskiej pracowni Panorama.

/zap/
Foto: Ng Siu Fung
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-11
USD
S: 3,6946
K: 3,7692
CHF
S: 4,0407
K: 4,1223
EUR
S: 4,3552
K: 4,4432