Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Drewniane inspiracje Antolini Luigi

Drewniane inspiracje Antolini Luigi

Nowa kolekcja Woodstone
Black Chocolate, Black Meheorite VC i Black Beauty – płytki z nowej kolekcji Woodstone oraz osiem nowych płytek z kolekcji Natura zaprezentowano po raz pierwszy na targach Marmotec w Carrarze, które odbyły się 22-25 maja tego roku.

Woodstone


Brown Chocolate lether

Wytrzymałość kamienia w połączeniu z kształtem i liniami parkietu typu precise, regularne kształty ułożone tak, aby tworzyć domykającą się całość – to podstawa kolekcji Woodstone. Długie pasy kamienia mogą być ze sobą spasowane w różny sposób, tworząc różne kombinacje, na nowo odkrywając i redefiniując wzór znany nam z parkietu.


Black Meteorite VC lether

Płytki Woodstone to nie tylko proste wykończenie wnętrza, ale rozwiązanie, które pozwala na to, by kamień stał się naturalnym materiałem dekoracyjnym dla stylowych i ekskluzywnych wnętrz.


Black Beauty lether

Płytki z kolekcji są przeznaczone do stosowania w systemem ogrzewania podłogowego, przy czym kamień lepiej od innych materiałów gromadzi i oddaje ciepło. Pasy mogą być z łatwością łączone z innymi rodzajami powierzchni, co rozszerza gamę ich możliwego zastosowania. Są dostępne w wielu rodzajach obróbki powierzchni i wymiarach 12 cm szerokości, 50-100 cm długości i skalibrowanej grubości 15 lub 20 mm.

Natura Collection


Quartzite Silver Linen Design

Pomysłowości i technologia przez lata przekształcały prostą obróbkę kamienia w kult piękna i kreatywności. Kolekcja Natura wyrosła na przyjemności z dekoracji i przekształcania pomieszczeń przy użyciu doskonale przygotowanego kamienia naturalnego. Poprzez oryginalne wzory i tekstury nadane powierzchni kamienia, płytki z kolekcji uwalniają potencjał zamknięty w kamieniu.


Quartzite Silver Striato Design

Kolekcja Natura nigdy nie przestaje rosnąć. Teraz powiększyła się o osiem nowych płytek dających nowe możliwości aranżacji wnętrz (m. in.Quartzite Silver Linen Design, Quartzite Silver Striato Design, Matrix Linen Design, Sea Grass Design Limestone, Brown Antique Stratos Design i Quarzite Chocolate Pixel).


Matrix Linen Design

Inspiracją dla nich był proces wydobycia i surowa powierzchnia kamienia. W efekcie powstały płytki przyjemne w dotyku i dla oka, łączące gładką i wypolerowaną powierzchnię z surowymi i matowymi fragmentami.


Sea Grass Design Limestone

Wzory i sposób obróbki powierzchni może być dostosowany do potrzeb klienta.


Brown Antique Stratos Design

/zap, foto: Antolini Luigi/
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-11
USD
S: 3,6946
K: 3,7692
CHF
S: 4,0407
K: 4,1223
EUR
S: 4,3552
K: 4,4432