Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Wybierz najlepszy nagrobek

Wybierz najlepszy nagrobek

Trwa niemiecki konkurs Grabmal-TED.
Do 31 sierpnia można głosować na najlepszy nagrobek w Niemczech. Na półmetku głosowania krótkiego podsumowania dokonał partner medialny konkursu – magazyn „Naturstein”.Pięć najbardziej zażarcie walczących o zwycięstwo prac to „Adam i Ewa” (Bernd Förster), „Ziemia i niebo” (Holger Ritter), „Zbliżając się do nowego brzegu” (Henner Gräf), „Kiedy odejdziesz, będziemy przy Tobie” (Timothy Vincent) oraz „Koniec życia jest początkiem wieczności” (Andreas Rosenkranz).

Konkurs, organizowany przez fundację Aeternitas, ma promować nowe, zindywidualizowane trendy w niemieckim nagrobkarstwie. W tym roku po raz pierwszy przyznana zostanie nagroda dla nagrobka „w rozsądnej cenie”, czyli poniżej 2000 euro.

Głosować można na stronie internetowej „Natursteina”.

/zap., fot.: Aeternitas/Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-08-21
USD
S: 3,7321
K: 3,8075
CHF
S: 3,7554
K: 3,8312
EUR
S: 4,2650
K: 4,3512

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl