Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Kamień na salonach [Galeria]

Kamień na salonach [Galeria]

Ponad 330 tysięcy zwiedzających odwiedziło największe targi wnętrzarskie na świecie

Odbywające się w Mediolanie targi Salone Internazionale del Mobile (mebli) oraz towarzyszące im imprezy, m.in. Salone Internazionale dei Mobili per Cucina (kuchni), Salone Internazionale del Bagno (łazienek), Salone Internazionale del Complemento d’Arredo (wyposażenia wnętrz) czy SaloneSatellite (nowego designu) ściągają do siebie nie tylko ogromną liczbę zwiedzających ale także wystawców. Prezentowane przez nich rozwiązania wyznaczają trendy w wystroju wnętrz na nadchodzące lata.

Salone Internazionale del Bagno 1
fot. Annalisa Cimmino, Cosmit spa
EuroCucina 1
fot. Annalisa Cimmino, Cosmit spa
EuroCucina 2
fot. Annalisa Cimmino, Cosmit spa
Salone Internazionale del Bagno 2
fot. Annalisa Cimmino, Cosmit spa
EuroCucina 3
fot. Annalisa Cimmino, Cosmit spa
Salone Internazionale del Mobile 1
fot. Alessandro Russotti, Cosmit spa
Salone Internazionale del Mobile 2
fot. Alessandro Russotti, Cosmit spa
MonteNapoleone Design Experience by Citroën
fot. Alessandro Russotti, Cosmit spa


W kompletnie zaaranżowanych wnętrzach, gdzie prezentowane są nowości z zakresu meblarstwa, nie brakuje kamienia naturalnego. Choć firmy kamieniarskie nie należą do licznych wystawców, to oferowane przez nich produkty są widoczne na wielu stoiskach na terenie każdej z imprez. Często taka obecność jest elementem współpracy pomiędzy firmą kamieniarską a wystawcą targów.

Z drugiej strony, niektóre firmy, w szczególności włoskie, chętni prezentują własne produkty, na przykład na wystawie młodych projektantów - SaloneSatellite.
Il Casone stawia na młodych

W tym roku targi, które odbywały się w dniach 17 - 22 kwietnia, odwiedziło 331 649 zwiedzających (o 3,5 proc. więcej niż w 2011 r.), w tym ponad 290 tys. branżystów i prawie 6,5 tys. przedstawicieli mediów. Wśród ponad 1200 wystawców nie zabrakło firm z Polski. Kolejna edycja targów odbędzie się 9 - 14 kwietnia 2013 r.

/zap/Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-07-12
USD
S: 3,9037
K: 3,9825
CHF
S: 4,1603
K: 4,2443
EUR
S: 4,4213
K: 4,5107