Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Nowa odsłona Antoliniego

Nowa odsłona Antoliniego

Alessandro La Spada zaprojektował nowe dekory dla Natura Collection.

Natura dla projektantów współpracujących z włoską firmą Antolini pozostaje niewyczerpalnym źródłem inspiracji. Tworzący kolekcję, Domenico De Palo i Alessandro La Spada zaprojektowali już kilkanaście dekorów. Trzy ostatnie wzory: węże, motyle i liście to dzieło Alessandro La Spady.


Inspiracją projektanta była reinterpretacja greckiego mitu o Medusie, pięknej kobiecie, którą Atena zamieniała w potwora. Zamiast włosów miała węże, a jej spojrzenie zamieniało żywe istoty w kamień.Rój motyli wypiaskowany w połyskującym kamieniu Sandy blue.


Inspirację zaczerpnięto z tropikalnych lasów Gwatemali, skąd pochodzi Monstera, zielone pnącze o głęboko powycinanych liściach. Dekor wykonano w kamieniu mydlanym.


Natura Collection stała się już strategicznym obszarem w działalności Antoliniego, na którym testuje możliwości kamienia i nowoczesnych technologii. Na nowo odkrywając potencjał tego najstarszego materiału budowlanego.

Foto: Antolini

Zobacz także: Nieskończone inspiracje naturą
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-05
USD
S: 3,7183
K: 3,7935
CHF
S: 4,0524
K: 4,1342
EUR
S: 4,3594
K: 4,4474