Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Nieskończone inspiracje naturą

Nieskończone inspiracje naturą

Antolini wprowadza nowe linie wzornicze do kolekcji Natura.

Natura jest niewyczerpalnym źródłem weny twórczej. Jej charakter wykracza daleko poza to co widać na pierwszy rzut oka, to także emocje, działanie, przemijanie. Tyko wyjście poza standardowe ramy powala dostrzec jej niezaprzeczalne piękno we wszystkich odcieniach.Natura Collection to efekt kreatywności projektantów i możliwości obróbki kamienia naturalnego. Wygrawerowane na powierzchni kamienia tekstury dostarczają wrażeń nie tylko wizualnych, ale także dotykowych. Nowe wzory zachwycają łagodnymi liniami arabeski, światłocieniem geometrycznych kształtów, kwiatowymi wzorami, imitacjami zwierzęcych skór czy w końcu minimalistycznymi rysunkami wyrytymi w powierzchni kamienia.

Pretekstem do stworzenia nowych linii wzorniczych były, niedawno zakończone targi Marmomacc. Natura Collection to dzieło znanych światowych projektantów: Domenico De Palo i Alessandro La Spada.

Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach kamienia w pięciu nowych liniach wzorniczych: Bubbles, Arabica, Leopard, Ali, Contatto e projekt Replica, które uzupełnią istniejące już dekory: Wave, Croco, Design Zebra.

Foto: Antolini

Zobacz także: W hołdzie dla natury
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-08-05
USD
S: 3,7183
K: 3,7935
CHF
S: 4,0524
K: 4,1342
EUR
S: 4,3594
K: 4,4474