Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wydawnictwo

Wydawnictwo SKIVAK PRESS istnieje na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w publikacjach business-to-business.

Misją wydawnictwa jest wypełnianie niszy informacyjnej na rynku kamienia budowlanego. Tworząc ciekawe, praktyczne i merytorycznie wartościowe czasopisma i poradniki nie tylko dostarczmy wiedzę, udostępnimy przestrzeń do wymiany poglądów i przepływu informacji, ale także dajemy impuls do rozwoju branży kamienia naturalnego w Polsce.

Nasze publikacje zapewniają bieżący dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i podnoszenie samoświadomości na temat optymalizacji procesów produkcji i zarządzania.

Popularyzując wiedzę w zakresie stosowania kamiennych materiałów budowlanych i zaawansowanych technologii chcemy wspierać potencjał przemysłu kamienia naturalnego w Polsce.

Misję realizujemy poprzez skuteczne dotarcie z rzetelną wiedzą do wszystkich podmiotów na rynku. Nasze sztandarowe czasopismo „nowy Kamieniarz” wysyłamy do prenumeratorów nieodpłatnie. A internetowa platforma informacyjna Rynkekamienia.pl zapewnia nieograniczony dostęp do newsów z branży.

Wspieramy tworzenie etycznych i biznesowych standardów regulujących branżowy rynek prasowy. Jesteśmy członkami Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, która dostarcza obiektywnych i zweryfikowanych informacji o nakładach i rozpowszechnianiu tytułów prasowych.

W realizacji naszych celów kierujemy się:

Obiektywizmem: dostarczając niezależną prasę branżową zapewniamy doskonałe narzędzie, niezbędne w pracy wielu specjalistów.

Profesjonalizmem: wysoki poziom merytoryczny naszych publikacji osiągamy współpracując z cenionymi na rynku ekspertami i praktykami oraz z ośrodkami naukowymi i akademickimi.

Pasją: nasze publikacje tworzymy z entuzjazmem. Zapał do zdobywania informacji, poszukiwania newsów, doskonalenia warsztatu dziennikarskiego są widoczne w każdym wydanym przez nas materiale.

Szacunkiem: zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych relacji z czytelnikami pracownikami i klientami, zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i biznesowymi.


Kontakt:
SKIVAK PRESS s.c.
ul. Mazowiecka 21/1, 60-617 Poznań, Polska
telefon/fax: +48 (61) 66 29 870
telefon: +48 (61) 66 29 871
office@skivak.com
www.skivak.com


2017-05-22
USD
S: 3,7170
K: 3,7920
CHF
S: 3,8109
K: 3,8879
EUR
S: 4,1587
K: 4,2427

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)